Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Кәсіби тостер түрі | Көлденең |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 210 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Салмақ | 24 кг |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Габариты:Длина (мм): 570
Ширина (мм): 410
Высота (мм): 210
Объем и вес:Масса нетто: 27 кг
Питание:Номинальный ток: 220В
Потребляемая мощность: 3,6кВ
Номинальная частота: 50Гц
Технические характеристики:Температурный режим: 50-300 С
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 98 800 ₸






