Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тежегішпен жабдықталған дөңгелектер саны | 2 д. (дана) |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Материал | Пластик |
| құрылым түрі бойынша | Жиналмалы-жинақтамалы |
| Қолдану | Ыдыстарды, науаларды жинау үшін |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Доңғалақ диаметрі | 90 мм |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 500 мм |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 990
Ені (мм): 530
Биіктігі (мм): 970
Асханалардың дәмханаларына арналған арба
Сенімді қызмет көрсететін арба. Ол үш сөремен жабдықталған, олардың арасындағы қашықтық 310 мм-ге жетеді, бұл төменгі сөреде үлкенірек ас үй ыдыстарын, ал ортаңғы және үстіңгі сөреде кішірек ыдыстарды орналастыруға мүмкіндік береді.
Бұл модельдің жүк көтергіштігі 120 кг-ға жетеді, бұл арбаны өндірістік шеберханаларда, ірі мейрамханаларда, кафелерде, барларда, асханаларда, сондай-ақ супермаркеттерде пайдалануға мүмкіндік береді.
3-деңгейлі арбаның техникалық сипаттамалары
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 47 000 ₸







