| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Батырмалы |
| Жабдық түрі | Қос постық |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6 кг |
| Биіктігі | 550 мм |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Ені | 200 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| 1 ыдыстың көлемі | 700 мл |
| 2 ыдыстың көлемі | 1400 мл |
Ұзындығы (мм): 350
Ені (мм): 200
Биіктігі (мм): 540
Номиналды кернеу: 220в
номиналды жиілігі: 50гц
номиналды қуаты: 560 Вт
Үлгі: EG-K2
Жылдамдықты реттеу мүмкіндігі бар: 0-2
бекітіледі
Екі стақан бар
Түсі: күміс
Коктейль араластырғышында резеңке аяқтары бар, 4 кесе және 2 жылдамдық параметрі бар. Барларда және мейрамхана асханаларында әртүрлі ингредиенттерден коктейльдер жасау үшін қолданылады. Миксер сұйық тағам өнімдерін араластыруда тамаша жұмыс істейді және бірнеше секунд ішінде массаны коктейльге дайындауға мүмкіндік береді. Миксер тот баспайтын болаттан жасалған бір шыныаяқпен, сондай-ақ бір араластырғыш органмен жабдықталған.
Егер сіз кәсіби араластырғышты сатып алуды шешсеңіз, құрылғы пюре массаларын дайындауға, араластыруға және шайқауға еш қиындықсыз төтеп бере алатынына сенімді бола аласыз. Кәсіби блендерлер – асүйдің таптырмайтын көмекшілері.
Кәсіби батыру араластырғышын ас үйде пайдалануға болады:
- тұздықтар, тұздықтар, паштеттер, пюре, тұздықтар, джемдер, жеміс-жидек сусындары дайындалатын мейрамхана, кафе;
- порциялық тағамдарды дайындауға арналған мейрамхана;
- торттарға арналған өнімдерді араластыруға арналған кондитерлік өнімдерді өндіру;
- протеиндік коктейльдерді араластыруға арналған спорт клубының;
- мұзды ұсақтау қажет кез келген мекеме, мұзды ұсақтау блендердің негізгі функцияларына жатпаса да.
- Бағасы: 75 000 ₸







