| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Тестті жүктеу | 15 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Номиналды қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Дежа көлемі | 30 л |
| Ерекшеліктері | Алынбалы кеспектер |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 70 кг |
| Биіктігі | 790 мм |
| Ұзындығы | 460 мм |
| Ені | 530 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Жабдық саптамасының түрі | Жұлық, Ілмек, биттер |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 450
Ені (мм): 555
Биіктігі (мм): 775
Көлемі мен салмағы:Жалпы көлемі: 30Л
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220v
Тұтынылатын қуат: 1.25kW
Техникалық сипаттамалар:Жылдамдық: 360 айн/мин
Қосымша ақпарат:Деңгейлер саны: жылдамдықтың 3 деңгейі
Номиналды кернеу: 220 В. Номиналды қуаты: 1,25 кВТ. Шөміштің сыйымдылығы: 30л. Араластыру осінің жылдамдығы: Сағ 360 айн/мин, М 166 айн/мин, Л 100 айн/мин. 3 жылдамдық. Стационарлық тип. Қондырмалар: қалақ, ілмек, бұлғауыш. Ұзындығы 45 см, ені 55,5 см, биіктігі 77,5 см. Металл корпус, тот баспайтын болаттан жасалған тостаған, түсі күміс. Үстел үсті, қуат және бастау/тоқтату түймелері бар. Жылдамдық пен биіктікті реттегіштер. Жоғары жылдамдық (шайқау): Жұмыртқа сұйықтығы немесе кілегей, мысалы, жұқа материалды шайқау арқылы шайқалады. Орташа жылдамдық (иық пышағы): Материалдың құлауына кедергі келтіреді, сынған материалды араластыру үшін ет материалына соғылады. Төмен жылдамдық (ілмек): Қамырды илеу (алты шақырымнан төмен) және қалың материалды араластыру немесе жабыстыру.
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
- Бағасы: 239 000 ₸







