Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.2 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, Fast-food, HoReCa |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Биіктігі | 600 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 300 мм |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Тік қамырға арналған көлденең қамыр илегіш
Қатты қамыр, қою тартылған ет, сүзбе, езбе және ұқсас құрамдар сияқты тұтқырлығы жоғары әртүрлі массаларды илеуді автоматтандыру үшін. Тұшпара, тұшпара, хинкали, пастер, кеспе, лаваш, пряник және басқа да тағамдарды дайындауда қолданылады.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
|
|
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап75 000 ₸











