Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 10 мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 2 д. (дана) |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 400 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 13 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Пісіру парақтарының болуы |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, HoReCa |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 110 кг |
| Биіктігі | 1530 мм |
| Ұзындығы | 1220 мм |
| Ені | 815 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 240 мм |
| Ішкі ұзындығы | 800 мм |
| Ішкі ені | 600 мм |
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 880
Ені (мм): 580
Биіктігі (мм): 1130
Көлемі мен салмағы:Таза салмағы: 110 кг
Тамақтандыру:Номиналды ток: 380В
Номиналды жиілік: 50
Электр энергиясын тұтыну: 12.6кВТ*сағ/24
Техникалық сипаттамалар:Температуралық режим: +300С
Қосымша ақпарат:Науаның биіктігі: 20
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 536 000 ₸







