| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, HoReCa, Fast-food |
| Қуат көзі | Газ |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 6 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1340 мм |
| Ені | 960 мм |
| Биіктігі | 1520 мм |
| Салмақ | 300 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Күміс |
| Ең төменгі жұмыс температурасы | 300 |
|
Больше товаров по ссылке: http://torgline.kz Қуыруға арналған шкаф 3х6: |
||
|
Қуыруға арналған шкаф — бұл ет, балық, көкөніс, кондитерлік өнімдерді және басқа да өнімдерді термиялық өңдеуге арналған құрылғы. Ол қуыру, пісіру, пісіру және т.б. орын алатын жоғары температураны жасау үшін арнайы жасалған. Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорнын немесе қандай да бір өнімдердің жеке өндірісін бұл аппаратсыз елестету қиын. Пештер кондитерлік дүкендерде, жеке және ірі мемлекеттік кәсіпорындардың асханаларында және басқа да көптеген жерлерде жиі қолданылады. Бұл өнім бірден бірнеше пешті толығымен ауыстырады, сондықтан сіз өзіңіздің шағын наубайхана бизнесіңізді ашуды немесе кәсіпорындағы бар жабдықты ауыстыруды жоспарласаңыз, онсыз істеу мүмкін емес.
Қуыруға арналған шкафтың құрылымы
Электрлік қуыруға арналған шкаф, бір немесе бірнеше секциялардан тұратын, металл қорапқа ұқсайды. Оның қос қабырғалары бар, олардың арасында жылу оқшаулағыш материал бар. Пештің ішкі бетін қалқалармен бөлуге болады. Камераның жоғарғы жағында орналасқан қыздыру элементтері ашық, ал төменгі бөліктері металл қаңылтырмен оқшауланған. Бұл ішкі беттің біркелкі қызуын, сондай-ақ қыздыру элементтерінің әрбір тобы үшін қуатты реттеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
Тұмшапештің жылу оқшауланған есігі бар, ол жабылған кезде оған мықтап бекітіледі. Оның сыртқы панелі температура датчиктерімен және ескерту шамдарымен, тұтқалармен немесе жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын реттейтін түймелермен жабдықталған.
Больше товаров по ссылке: http://torgline.kz
- Бағасы: 735 000 ₸






