Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.1 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 36 кг |
| Жалпы биіктігі | 570 мм |
| Жалпы ұзындығы | 600 мм |
| Жалпы ені | 700 мм |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Ұзындығы | 325 мм |
| Жинақтау | Пісіру парақтары |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Ені | 440 мм |
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ПИШТЕХ |
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | ПК-4-440/325 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 600х700х570 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Суреттер: | 12447726 |
| СЭҚ ТН коды: | 8419818000 |
| Тауардың коды: | н0000220827 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 36 |
| Қуаты, кВТ: | 2.1 |
Конвекциялық пеш қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес те, технологиялық желі құрамында да қолданылады.
Электромеханикалық басқару
Орнатылатын сыйымдылық түрі: 440х325 мм таба
Деңгейлер арасындағы қашықтық: 75 мм
Пештің температурасын реттеу диапазоны,0С: 45-270±10
Есіктің қос әйнегі
Қол таймері
Температураны қолмен бақылау
жиынтықта 4 таба
Будың сулануы - жоқ
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 219 900 ₸





