| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пештің түрі | қалың |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Максималды жұмыс температурасы | 400 град. |
| Материал | Болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.6 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Пайдалану саласы | Fast-food, HoReCa, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі, Сауда дүкендері |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Пешті орнату түрі | Стационарлық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 76 кг |
| Ішкі биіктігі | 215 мм |
| Ішкі ұзындығы | 860 мм |
| Ішкі ені | 640 мм |
| Биіктігі | 575 мм |
| Ұзындығы | 1220 мм |
| Ені | 820 мм |
|
RoalBakery ошақтық электр пештері – наубайханадағы немесе кондитерлік цехтағы ең сенімді көмекшілер. Біркелкі пісіру, тәбетті хош иіс, пісірілген өнімдеріңіздің тамаша түсі — кез келген жүктеме кезінде. Бұйымдардың әмбебаптығы, жасалу сапасы, ұтқырлығы – олардың басты артықшылықтары.
Өндіруші: |
ROAL BAKERY |
| Ел: | Қытай |
Статикалық жылудың арқасында жұмыс камерасында температураның біркелкі таралуы орын алады, бұл өнімдерді дайындаудың мінсіздігін қамтамасыз етеді.
Сипаттамалары:
- Пештің түрі: ошақ
- Энергия тасымалдаушы: электр энергиясы
Өлшемдері (мм): 1220х820х575
Камераның өлшемдері (мм): 860х640х215
Деңгейлер саны: 1
Парақтардың сыйымдылығы 600*400мм: 2
МАХ қарқыны: 400
Кернеу/Жиілік: 220/50
Қуаты кВТ: 6,6
Салмағы (кг): 76
НАУБАЙХАНА ПАРАҚТАРЫ ЖИНАҚҚА КІРМЕЙДІ!!!
- Бағасы: 189 900 ₸




